Team Reagan - Class A (Small School)
Indiana 26, Illinois 25
Match ended in 25-25 tie. Indiana wins on 6th tie breaker criteria - Most 1st match points
103: Anthony Sciaccotta, Chicago, IL (St. Patrick) (38-5) Pinned Casey Shue, Western, IN HS (24-8) Time 1:30
112: Sergio Figueroa, Harvard, IL Dec. Francisco Colon, Columbus North, IN (40-6) Score 3-2
119: Alex Johns, Evansville, IN (Reitz) (52-2) Dec. Brian Lovell, Harvard, IL (44-4) Score 15-10
125: Tom Cole, Bloomington, IL (41-5) Dec. Johnny Grey, Cathedral, IN (46-5) Score 3-1
130: Seth Milks, Dakota, IL (36-4) Maj. Dec. Austin Egolf, Columbia City, IN Score 13-4
135: Will Mascaro, Carmel, IN (46-1) Maj. Dec. John VanDuyne, Wilmington (43-1) Score 12-2
140: Chad Barrett, Eastern, IN (49-3) Dec. Garrett Talla, Petersburg (PORTA), IL (42-7) Score 9-4
145: Gavin McGinley, Cathedral, IN (35-5) Dec. David Tuomi, Melrose Park (Walther Lutheran), IL (34-3) Score 7-3
152: Jake Murphy, Wilmington, IL (40-3) Dec. Drew Brogden, Zionsville, IN (44-3) Score 8-4
160: Mark Myers, Crown Point, IN (45-1) Pinned Colton Unzicker, Gibson City, IL (40-2) Time 2:36
160: Isaiah Gonzalez, Lombard (Montini), IL (48-6) Dec. Mark Myers, Crown Point, IN (45-1) Score 4-2
171: Shea Baker, Murphysboro, IL (38-0) Dec. Shelby Mappes, Center Grove, IN (44-4) Score 10-9
189: Drew Graber, Northridge, IN (43-1) Dec. Jason Cleary, Mahomet-Seymour, IL (43-8) Score 9-4
215: Aris Allen, Fort Wayne (Northside), IN (40-2) Dec. Cody Force, Argenta-Oreana, IL (41-1) Score 11-5
285: David Devine, Petersburg (PORTA), IL (47-0) Dec. Alexander White, Mt. Vernon, IN (53-2) Score 9-6

Team Lincoln - Class AA (Large School)
Indiana 33, Illinois 21
103: Anthony Sciaccotta, Chicago (St. Patrick), IL 38-5) Dec. Austen Vore, Fort Wayne (Dwenger), IN (37-1) Score 5-3
112: Brandon Snyder, Bethalto, IL (37-10) Won by Tech Fall Robert Floyd, Dlephi, IN (20-7) Score 15-0, 3:49
119: Camden Eppert, Anderson (Highland), IN (39-4) Maj. Dec. Kent Williams, Mascouta, IL (41-5) Score 11-0
125: Cashe Quiroga, Lawrence North, IN (46-1) Won by Tech Fall Cameron Vance, Port Byron (Riverdale), IL (42-1) Score 24-9, 6:00
130: D'Marcus Spencer, Pike, IN (40-4) Dec. Danny Fisher, Highland Park, IL (42-1) Score 6-5
135: Taylor March, East Noble, IN (39-1) Dec. Kevin Fanta, Lake Zurich, IL ((42-2) Score 5-0
140: Steven Sandefur, Mishawaka, IN (45-1) Pinned Matt Boggess, Mt. Prospect (Prospect), IL (42-1) Time 3:42
145: Daniel Young, Culver Academy, IN (48-0) Dec. Jon Young, Kankakee (Bishop McNamara), IL (44-1) Score 10-3
152: Kyle Mosier, Yorktown, IN (45-1) Pinned Ryan Gilbert, Sterling (Newman) (43-2) Time 1:12
160: Kyle Czarnecki, Buffalo Grove, IL (41-1) Dec. Briar Runyan, Martinsville, IN (43-0) Score 8-3
171: Bryce Grimes, Lawrence North, IN (46-2) Dec. Andrew Brewer, Mahomet-Seymour, IL (40-5) Score 5-1
189: Carl Forseside, Lombard (Montini), IL (54-3) Dec. Marcus Shrewsbury, Crown Point, IN (43-0) Score 3-1 SV
215: Mario Zinanni, Kankakee (Bishop McNamara), IL (42-1) Maj. Dec. Gabriel Berry, Warren Central, IN (45-2) Score 9-1
285: Curtis Blaydes, Chicago (DeLaSalle), IL (37-0) Dec. Adam Chalfant, Winchester, IN ((39-0) Score 10-6

Illinois Class AA Coach: Mike Bukovsky, Lombard (Montini)
Illinois Class A Coach: Ben Morris, Stillman Valley
Illinois Team Leaders: Joe Cliffe (Fairbury Prairie Central) and Mike Matozzi (Hinsdale South)
IWCOA President: Mike Bukovsky (Lombard Montini) __________________