For 2013 Iron Horse Invitational Wrestling Tournament Results – Recap and many other topics visit HSWrestling.net

Bracket 01
1. Gage Curry – North Hills, PA
2. Ty Agaisse – Delbarton, NJ
3. Matteo DeVincenzo – Port Jefferson, NY
4. Sebastian Rivera – CBA, NJ
Bracket 02
1. Alec Kelly – St. Peter’s, NJ
2. Brandon Cray – Steinert, NJ
3. Sam Schneider – Emerson, NJ
4. Garrett O’Shea – Morris Knolls, NJ
5. Timothy Sakow – Palm Harbor, FL
Bracket 03
1. Nick SurianoBergen Catholic, NJ
2. Yianni Diakomihalis – Hilton, NY
3. Nick Santos – St. Peter’s Prep, NJ
4. Kyle Quinn – Wantagh, NY
Bracket 04
1. Vito Arujau – Syosset, NY
2. Jesse Dellavecchia – East Islip, NY
3. Dean Caravela – Caldwell, NJ
4. Owen McClave – Toms River South, NJ
Bracket 05
1. Steven Simpson – St Mary’s Ryken, NY
2. Jean DuBois – Clifton, NJ
3. Austin Petril – Upper Darby, PA
4. Mike Russo – Jackson Liberty, NJ
Bracket 06
1. Tyler McBride – Camden Catholic, NJ
2. Troy Gassaway – Mt. Union, NY
3. Michael Andreano – Saddle Brook, NJ
4. Bobby Jordan – Woodbridge, NJ
Bracket 07
1. Nick PiccininniWard Melville, NY
2. Anthony Cefolo – Hanover Park, NJ
3. Will Kui – DePaul, NJ
4. Bryan Damon – Jefferson, NJ
5. AJ Vindici – Randolph, NJ
Bracket 8
1. Pete Lipari – Bergen Catholic, NJ
2. Tyler Hrycak – Wayne Valley, NJ
3. Marc Mastropietro – Masbrouck Heights, NJ
4. Matt Noble – DePaul, NJ
5. Stephen GlasgowBound Brook, NJ
Bracket 9
1. Dan Hedden – South Plainfield, NJ
2. Alex Baider – Cherokee, NJ
3. Dylan LaFountain – Mt. Anthony, NY
4. DJ Tirelli – River Dell, NJ
5. Alex Pollera – Watchung Hills, NJ
Bracket 10
1. Zake Moisey – Bethlehem Catholic, PA
2. Jared PrincePalm Harbor, FL
3. Sam Cali – Don Bosco, NJ
4. Travis Passarro – Eastport South Manor, NY
5. Stephen Persaud – Parsippany, NJ
Bracket 11
1. JP Acolese – Bergen Catholic, NJ
2. Mark McCormick – Camden Catholic, NJ
3. Blake Retell – Shaker, NY
4. Collin Mitchell – Eastern, NJ
5. Kris Lindemann – Howell, NJ
Bracket 12
1. Christian Innarella – Delbarton, NJ
2. John Muldoon – Pearl River, NY
3. Marcus Miraglia – Delran, NJ
4. Dylan Nace – Hunterdon Central, NJ
5. Ryan Snow – General Brown, NY
Bracket 13
1. Mike MagaldoWatchung Hills, NJ
2. Chase Zemenak – Nazareth, PA
3. Sam Morina – Paulsboro, NJ
4. Connor PrincePalm Harbor, FL
5. Max Nauta – Warren Hills, NJ
Bracket 14
1. Jimmy Leach – Eastport South Manor, NY
2. Connor Burkert – St. Peter’s, NJ
3. Sam Ward – Locust Valley, NY
4. Jake Legotte – Roxbury, NJ
5. Michael DeFaria – Marlboro, NJ
Bracket 15
1. Connor Muli – Shawnee, NJ
2. Joe Tavoso – Delbarton, NJ
3. Ryan Condit – Caldwell, NJ
4. Timmy Hamann – Jackson, NJ
5. Ryan Burkert – St. Peter’s, NJ
Bracket 16
1. Dave McFadden – DePaul, NJ
2. Matt Barber – Westfield, NJ
3. Ray Jazikoff – South Plainfield, NJ
4. Collin Boylan – Hunterdon Central, NJ
5. Kevin Parker – Shenendehowa, NY
Bracket 17
1. Jason Gaccione – High Point, NJ
2. Jacob Restrepo – Sachem East, NY
3. Matthew Zovistoski – St.Joseph (Mont.), NJ
4. Vincent DePrez – Hilton, NY
Bracket 18
1. Tommy Dutton – Rocky Point, NY
2. Gary Dinmore – Hunterdon Central, NJ
3. Brandon Aviles – Newfield, NY
4. Alec Donovan – Brick Memorial, NJ
5. Tucker Hardwick – Palm Harbor, FL
Bracket 19
1. Anthony DePrez – Hilton, NY
2. Chase McDaniel – Cave Spring, VA
3. Patrick Gerish – Newark Academy, NJ
4. Zach Spira – Bergen Catholic, NJ
5. Tyler Loughlin – Becton, NJ
Bracket 20
1. Max Elling – Phillipsburg, NJ
2. Greg Cherry – Connetquot, NY
3. Cenzo Cariddi – River Dell, NJ
4. Avery DiNardi – Holy Cross, NJ
5. Nick Clark – St. Augustine, NJ
Bracket 21
1. Christian Stackhouse – Riverside, NJ
2. Josh Ugalde – Bound Brook, NJ
3. Inan Sikel – South Plainfield, NJ
4. Jordan Pagano – Bergen Catholic, NJ
5. Tyler Silverthorn – General Brown, NY
Bracket 22
1. Brett Donner – Wall Twp., NJ
2. Michael Fagg-Daves – Franklin, NJ
3. Jesse Porter – Shenendehowa, NY
4. Brannan Humphrey – Shawnee, NJ
5. Broderick Bupici – Phillipsburg, NJ
Bracket 23
1. Steven Schinder – MacArthur, NY
2. Luke Farinaro – Don Bosco, NJ
3. Adis Radoncic – Poly Prep, NY
4. Ken Gallagher – Newport, NY
5. Jake Ashcraft – Burnt Hills, NY
Bracket 24
1. Brett Perry – John Jay, NY
2. Phil Woods – Roselle Park, NJ
3. Nathan Bueno – Becton, NJ
4. Jake Kocsis – Phillipsburg, NJ
5. Austin Prince – Mt. Anthony, NY
Bracket 25
1. Christian Dietrich – Green, NY
2. Nick DePalma – DePaul, NJ
3. Nick Costa – Brick Memorial, NJ
4. Johnny Garcia, Danbury, CT
5. Daniel Smith – South Jefferson, NY
Bracket 26
1. Ralph Normandia – Franklin, NJ
2. Levi Ashley – Shenendehowa, NY
3. Christian Colucci – St. Peter’s, NJ
4. Nick Weber – King’s Park, NY
5. Matt Correnti – Holy Cross, NJ
Bracket 27
1. Jesse Bauta – Southern, NJ
2. Christian JencoBergen Catholic, NJ
3. Tyree Sutton – Keansburg, NJ
4. Rafael Rokosz – Southampton, NY
5. Jack Luciano – Mt. Anthony, NY
Bracket 28
1. Jesse Webb – Mt. Anthony, NJ
2. Andrew Pacheco – Warren Hills, NJ
3. Andrew Dunn – Bethlehem Catholic. NJ
4. Adrian Oceguera – Ocean City, NJ
5. Jose Palomino – St. Peter’s, NJ